Iseki Minitractor TH 5420 Hydro, 42 pk, 4WD

42 pk diesel, 4WD, hydrostatisch
Nog geen beoordelingen Artikelnr. ISE-TH-5420-HYDRO
Prijs op aanvraag

Dit product is alleen beschikbaar op aanvraag. Vraag een offerte aan, dan rekenen we de prijs voor je uit.

  • Verzendkosten op aanvraag
iDEAL Bank Transfer Billink

Vraag over dit product?

ma - vr 08:00-17:00 · zaterdag 09:00-15:00

42 pk en een hydrostaat met 3 groepen, met beugel of cabine

Wie in de TH-serie het meeste vermogen wil, kijkt naar de Iseki TH 5420 Hydro. De Stage V common rail driecilinder van 1.826 cm³ levert 42 pk, en de hydrostatische aandrijving heeft 3 groepen met elektronische cruisecontrole. Hij rijdt maximaal 34,2 km/u.

Net als de TH 5370 Hydro is hij er met een neerklapbare veiligheidsbeugel of met cabine. De hef tilt 1.200 kg en hij trekt 3.500 kg geremd. Je vindt hem bij de Minitractoren, van Iseki.

  • 42 pk, Stage V

    Driecilinder common rail van 1.826 cm³, met een brandstoftank van 36 l.

  • Tot 34,2 km/u

    Zet de snelheid vast met de elektronische cruisecontrole. Je leest haar digitaal af.

  • Hef van 1.200 kg

    Driepuntshef cat. 1 met positiecontrole. Op 60 cm achter de hefarmen til je 800 kg.

  • Aftakas achter en midden

    Achter 540 en 750 omw/min, in het midden 2.000 omw/min, onder last in te schakelen.

De TH 5420 Hydro in cijfers

Stage V common rail, 1.826 cm³
42 pk
maximale rijsnelheid
34,2 km/u
trekvermogen geremd, 950 kg ongeremd
3.500 kg
gewicht met cabine, 1.325 kg met veiligheidsbeugel
1.490 kg

Wat je aan de TH 5420 Hydro hangt, voor of achter

Iseki TH 5420 met veiligheidsbeugel en een zandhark achterop, met bestuurder

Een werktuig achter de hef

De hef tilt 1.200 kg en 800 kg op 60 cm achter de hefarmen. Hij heeft positiecontrole en een driepuntsaansluiting van cat. 1.

De aftakas achter draait 540 en 750 omw/min. Een in hoogte verstelbare trekhaak is als optie te krijgen.

Iseki TH 5420 met cabine en een gele klepelmaaier op gras

Klepelen, voor of achter

Een klepelmaaier is als optie te krijgen, voor of achter. Vraag ernaar in je aanvraag.

Midden op de tractor zit een aftakas van 2.000 omw/min. Je schakelt de aftakassen onder last in, in 3 standen: langzaam, snel en rijafhankelijk.

Iseki TH 5420 met cabine en een oranje sneeuwschuif voorop in de sneeuw

Een schuif of borstel voorop

Voor de voorkant zijn een schuif en een borstel als optie te krijgen. Een fronthef, een frontaftakas en een voorlader zijn er ook; vraag ernaar.

De cabine heeft airco, werklampen en wegverlichting.

Iseki TH 5420 met cabine en een machine achterop op een sportveld

Beugel of cabine: de maten

Met beugel is hij 1.285 mm breed en 2.425 mm hoog, met cabine 1.350 mm breed en 2.160 mm hoog. De lengte is 3.090 mm met beugel en 3.100 mm met cabine.

Een joystick zit standaard op de cabineversie. Bij de beugelversie is hij een optie.

Minitractor TH 5420 Hydro in beeld

Alle Iseki-minitractoren van 18 tot 70 pk

Past de TH 5420 Hydro bij jouw werk?

  • 42 pk voor zwaarder werk

    Voor lichter werk is de TH 5370 Hydro met 37 pk genoeg. Heb je meer nodig, kijk dan naar de TLE 4550 Mech met 55 pk.

  • Gewicht op je grond

    Met beugel weegt hij 1.325 kg, met cabine 1.490 kg. De maximale belasting is 1.300 kg op de vooras en 1.600 kg op de achteras.

  • Driepuntshef cat. 1

    Je werktuig moet op een cat. 1 driepunt passen. De hef tilt 1.200 kg.

  • Toerental van je werktuig

    Achter heb je 540 en 750 omw/min, in het midden 2.000 omw/min.

  • Beugel of cabine

    De cabine heeft airco, werklampen en wegverlichting en is 2.160 mm hoog. De beugelversie is 2.425 mm hoog.

Beoordelingen

Nog geen beoordelingen

Heb je dit product? Vertel anderen hoe het bevalt.

Specificaties Iseki TH 5420 Hydro

Motor

Vermogen42 pk
Cilinderinhoud1.826 cm³
Aantal cilinders3
MotorIseki E3F, turbo, common rail
BrandstofDiesel
EmissienormStage V
Brandstoftank36 l

Aandrijving en rijden

TransmissieHydrostatisch (HST), 3 groepen
CruisecontroleElektronisch
Snelheid vooruitMax. 34,2 km/u
AandrijvingAutomatische 4WD
BesturingHydraulisch
Differentieelslot achterasJa
RemmenNatte schijfremmen, 1 rempedaal

Aftakas en hydrauliek

Aftakas achteraan540 en 750 omw/min
Midden aftakas2.000 omw/min
Hefvermogen1.200 kg (800 kg op 60 cm achter)
Hefinrichting3-punts, Cat. 1, positiecontrole
Max. trekvermogen950 kg ongeremd, 3.500 kg geremd
Max. belasting vooras1.300 kg
Max. belasting achteras1.600 kg

Maten en gewicht

Wielbasis1.695 mm (beugel) of 1.685 mm (cabine)
Totale lengte3.090 mm (beugel) of 3.100 mm (cabine)
Totale breedte1.285 mm (beugel) of 1.350 mm (cabine)
Totale hoogte2.425 mm (beugel) of 2.160 mm (cabine)
Gewicht1.325 kg (beugel) of 1.490 kg (cabine)
Homologatie167/2.013

Handleidingen en documenten

Offerte, levering en onderhoud

  • Prijs op offerte

    Vraag een offerte aan, dan rekenen we de prijs voor je uit. Wil je een optie erbij, zet die in je aanvraag.

  • Afleveren of ophalen

    De verzendkosten zijn op aanvraag. Ophalen in onze winkel in Baflo is gratis.

  • Onderhoud in Baflo

    Onze werkplaats in Baflo doet het onderhoud en de reparatie van je Iseki.

  • Garantie

    2 jaar wettelijke garantie. Zie Garantie en klachten.

  • Brochure

    De brochure staat bij de documenten op deze pagina.

Vragen en antwoorden (6)

Wat is het verschil tussen de beugelversie en de cabineversie?

De cabineversie heeft airco, werklampen en wegverlichting en weegt 1.490 kg. De beugelversie met neerklapbare veiligheidsbeugel weegt 1.325 kg.

Hoeveel pk heeft de TH 5420 Hydro en wat is het verschil met de TH 5370 Hydro?

Hij heeft 42 pk en haalt maximaal 34,2 km/u. De TH 5370 Hydro heeft 37 pk en haalt maximaal 34 km/u. De hef, de aftakassen en de gewichten zijn gelijk.

Welke aandrijving heeft hij?

Hydrostatisch met 3 groepen, elektronische cruisecontrole en digitale snelheidsweergave. Je rijdt maximaal 34,2 km/u.

Welke aftakastoerentallen heeft hij?

Achter 540 en 750 omw/min, plus een middenaftakas van 2.000 omw/min. Je schakelt onder last in, in 3 standen: langzaam, snel en rijafhankelijk.

Zit er een joystick op?

Bij de cabineversie wel, standaard. Bij de beugelversie is de joystick een optie.

Welke werktuigen zijn als optie te krijgen?

Een cirkelmaaier van 152 cm middenonder met grasvanger, een klepelmaaier voor of achter, een fronthef, een frontaftakas, een voorlader, een schuif, een borstel, een in hoogte verstelbare trekhaak en een gewichtendrager met gewichten.

Staat je vraag er niet bij?

Je krijgt het antwoord per mail. We zetten het ook hier bij het product.

Waarom Iseki

Een minitractor van Iseki neem je voor werk met een driepuntshef en een aftakas op een compact formaat. Iseki is een Japanse fabrikant van compacte tractoren en maaimachines. In de TH-serie staat de TH 5420 Hydro boven de TH 5370 Hydro, en de reeks gaat daarna door met de TG-modellen tot 70 pk.

Importeur Vanderhaeghe voert Iseki in Nederland al meer dan 30 jaar in. Dick Norg is officieel Iseki-dealer. Onderhoud en reparatie van je Iseki doen we in onze werkplaats in Baflo.

Twijfel je welk model bij je werk past? Bel 0595 - 42 24 02 of stuur een appje.

Minitractor TH 5420 Hydro

Prijs op aanvraag

  • Verzendkosten op aanvraag

Een model kleiner of groter

Binnen Iseki

Vergelijken 0 van 2
Kies er nog 1