Iseki Minitractor TH 5370 Hydro, 37 pk, 4WD

37 pk diesel, 4WD, hydrostatisch
Nog geen beoordelingen Artikelnr. ISE-TH-5370-HYDRO
Prijs op aanvraag

Dit product is alleen beschikbaar op aanvraag. Vraag een offerte aan, dan rekenen we de prijs voor je uit.

  • Verzendkosten op aanvraag
iDEAL Bank Transfer Billink

Vraag over dit product?

ma - vr 08:00-17:00 · zaterdag 09:00-15:00

Hydrostatisch rijden met 37 pk, onder een beugel of in een cabine

De Iseki TH 5370 Hydro is een minitractor met een Stage V common rail dieselmotor van 37 pk. Je rijdt hydrostatisch, met 3 groepen, en met de elektronische cruisecontrole zet je de snelheid vast. Hij haalt maximaal 34 km/u.

Je kiest tussen een uitvoering met neerklapbare veiligheidsbeugel en een uitvoering met cabine, met airco, werklampen en wegverlichting. De hef tilt 1.200 kg. Hij staat bij de Minitractoren en komt van Iseki.

  • 37 pk, Stage V

    Driecilinder common rail van 1.826 cm³, met een brandstoftank van 36 l.

  • Aftakas achter en midden

    Achter 540 en 750 omw/min, in het midden 2.000 omw/min. Je schakelt onder last in, in 3 standen: langzaam, snel en rijafhankelijk.

  • Hef van 1.200 kg

    Driepuntshef cat. 1 met positiecontrole. Op 60 cm achter de hefarmen til je 800 kg.

  • Automatische 4WD

    Met een differentieelslot op de achteras.

De TH 5370 Hydro in cijfers

Stage V common rail, 1.826 cm³
37 pk
hefvermogen, 800 kg op 60 cm achter de hefarmen
1.200 kg
trekvermogen geremd, 950 kg ongeremd
3.500 kg
gewicht met veiligheidsbeugel, 1.490 kg met cabine
1.325 kg

Waar je de TH 5370 Hydro aan koppelt en waar je in zit

Iseki TH 5370 met cabine op een grasveld bij een sportcomplex, met een werktuig achterop

Een werktuig achter de hef

De hef heeft positiecontrole en een driepuntsaansluiting van cat. 1. De aftakas achter draait 540 en 750 omw/min.

Je schakelt de aftakas onder last in, in 3 standen: langzaam, snel en rijafhankelijk. Het trekvermogen is 950 kg ongeremd en 3.500 kg geremd.

Iseki TH 5370 met veiligheidsbeugel en een maaidek onder de tractor, vrijgesteld op een witte achtergrond

Een maaidek onder de tractor

Als optie is een cirkelmaaier van 152 cm te krijgen die midden onder de tractor hangt, met een grasvanger erbij. Vraag ernaar in je aanvraag.

Midden op de tractor zit een aftakas van 2.000 omw/min, die je elektro-hydraulisch inschakelt.

Iseki TH 5370 met veiligheidsbeugel en een frontlader met geheven bak in een weiland

Een voorlader aan de voorkant

Een voorlader is als optie te krijgen, vraag ernaar. Let bij laderwerk op de maximale belasting: 1.300 kg op de vooras en 1.600 kg op de achteras, samen 2.600 kg.

Een fronthef en een frontaftakas zijn ook als optie te krijgen, voor werktuigen aan de voorkant.

Iseki TH 5370 met cabine en frontlader, van voren gezien met de koplampen aan op een bospad

In de cabine: airco, werklampen en wegverlichting

De cabineversie heeft airco, werklampen en wegverlichting en weegt 1.490 kg. De beugelversie weegt 1.325 kg.

Hoog is hij 2.425 mm met beugel en 2.160 mm met cabine. Breed is hij 1.285 mm met beugel en 1.350 mm met cabine.

Een joystick zit standaard op de cabineversie. Bij de beugelversie is hij een optie.

Minitractor TH 5370 Hydro in beeld

Alle Iseki-minitractoren van 18 tot 70 pk

Past de TH 5370 Hydro bij jouw werk?

  • 37 pk voor je werktuigen

    Heb je meer motorvermogen nodig, kijk dan naar de TH 5420 Hydro met 42 pk.

  • Gewicht op je grond

    Met beugel weegt hij 1.325 kg, met cabine 1.490 kg. Ga na of je grond dat draagt.

  • Driepuntshef cat. 1

    Je werktuig moet op een cat. 1 driepunt passen. Op 60 cm achter de hefarmen til je 800 kg.

  • Aftakas 540, 750 of 2.000 omw/min

    Kijk welk toerental je werktuig vraagt. Achter heb je 540 en 750, in het midden 2.000.

  • Beugel of cabine

    De cabine is 1.350 mm breed en 2.160 mm hoog, de beugelversie 1.285 mm breed en 2.425 mm hoog. Past dat door je poort of onder je dak?

Beoordelingen

Nog geen beoordelingen

Heb je dit product? Vertel anderen hoe het bevalt.

Specificaties Iseki TH 5370 Hydro

Motor

Vermogen37 pk
Cilinderinhoud1.826 cm³
Aantal cilinders3
MotorIseki E3F, turbo, common rail
BrandstofDiesel
EmissienormStage V
Brandstoftank36 l

Aandrijving en rijden

TransmissieHydrostatisch (HST), 3 groepen
CruisecontroleElektronisch
Snelheid vooruitMax. 34 km/u
AandrijvingAutomatische 4WD
BesturingHydraulisch
Differentieelslot achterasJa
RemmenNatte schijfremmen, 1 rempedaal

Aftakas en hydrauliek

Aftakas achteraan540 en 750 omw/min
Midden aftakas2.000 omw/min
Hefvermogen1.200 kg (800 kg op 60 cm achter)
Hefinrichting3-punts, Cat. 1, positiecontrole
Max. trekvermogen950 kg ongeremd, 3.500 kg geremd
Max. belasting vooras1.300 kg
Max. belasting achteras1.600 kg

Maten en gewicht

Wielbasis1.695 mm (beugel) of 1.685 mm (cabine)
Totale lengte3.090 mm (beugel) of 3.100 mm (cabine)
Totale breedte1.285 mm (beugel) of 1.350 mm (cabine)
Totale hoogte2.425 mm (beugel) of 2.160 mm (cabine)
Gewicht1.325 kg (beugel) of 1.490 kg (cabine)
Homologatie167/2.013

Handleidingen en documenten

Offerte, levering en onderhoud

  • Prijs op offerte

    Vraag een offerte aan, dan rekenen we de prijs voor je uit. Wil je een optie erbij, zet die in je aanvraag.

  • Afleveren of ophalen

    De verzendkosten zijn op aanvraag. Ophalen in onze winkel in Baflo is gratis.

  • Onderhoud in Baflo

    Onze werkplaats in Baflo doet het onderhoud en de reparatie van je Iseki.

  • Garantie

    2 jaar wettelijke garantie. Zie Garantie en klachten.

  • Brochure

    De brochure staat bij de documenten op deze pagina.

Vragen en antwoorden (6)

Wat is het verschil tussen de beugelversie en de cabineversie?

De cabineversie heeft airco, werklampen en wegverlichting en weegt 1.490 kg. De beugelversie met neerklapbare veiligheidsbeugel weegt 1.325 kg.

Wat is het verschil met de TH 5420 Hydro?

De TH 5420 Hydro heeft 42 pk en haalt maximaal 34,2 km/u. De TH 5370 Hydro heeft 37 pk en haalt maximaal 34 km/u. De hef, de aftakassen en de gewichten zijn gelijk.

Kan ik de snelheid vastzetten?

Ja, met de elektronische cruisecontrole. De rijsnelheid lees je digitaal af.

Welke aftakastoerentallen heeft hij?

Achter 540 en 750 omw/min, plus een middenaftakas van 2.000 omw/min. Je schakelt de aftakas onder last in, in 3 standen: langzaam, snel en rijafhankelijk.

Hoeveel mag ik trekken?

Het maximale trekvermogen is 950 kg ongeremd en 3.500 kg geremd.

Welke werktuigen zijn als optie te krijgen?

Een cirkelmaaier van 152 cm middenonder met grasvanger, een klepelmaaier voor of achter, een fronthef, een frontaftakas, een voorlader, een schuif, een borstel, een in hoogte verstelbare trekhaak en een gewichtendrager met gewichten. Vraag ernaar in je aanvraag.

Staat je vraag er niet bij?

Je krijgt het antwoord per mail. We zetten het ook hier bij het product.

Waarom Iseki

Iseki is een Japanse fabrikant van compacte tractoren en maaimachines. De minitractoren lopen van de TM 3187 van 18 pk tot de TG 6687 van 70 pk. De TH 5370 Hydro staat in de TH-serie naast de TH 5420 Hydro, boven de TXGS 24 van 27 pk en onder de TG-modellen van 40 pk en meer.

In Nederland komt Iseki binnen via importeur Vanderhaeghe, die de merken al meer dan 30 jaar invoert. Dick Norg is officieel Iseki-dealer, en de werkplaats in Baflo doet het onderhoud en de reparatie van je Iseki.

Twijfel je welk model bij je werk past? Bel 0595 - 42 24 02 of stuur een appje.

Minitractor TH 5370 Hydro

Prijs op aanvraag

  • Verzendkosten op aanvraag

Een model kleiner of groter

Binnen Iseki

Vergelijken 0 van 2
Kies er nog 1