Iseki Minitractor TG 6407 Dual Clutch, 40 pk, 24 versnellingen

40 pk diesel, 4WD, 24 versnellingen
Nog geen beoordelingen Artikelnr. ISE-TG-6407-DUAL-CLUTCH
Prijs op aanvraag

Dit product is alleen beschikbaar op aanvraag. Vraag een offerte aan, dan rekenen we de prijs voor je uit.

  • Verzendkosten op aanvraag
iDEAL Bank Transfer Billink

Vraag over dit product?

ma - vr 08:00-17:00 · zaterdag 09:00-15:00

24 versnellingen die je onder last schakelt, op 40 pk

Schakelen onder last, op en terug zonder te koppelen: dat kan op de Iseki TG 6407 Dual Clutch 8 keer per groep. Met 3 groepen zijn dat 24 versnellingen vooruit en 24 achteruit. De motor is een Iseki-dieselmotor van 40 pk, 1.826 cm³, 3 cilinders en 4x4.

Je rijdt van 0,7 tot 33,1 km/u vooruit, en er zijn standaard kruipversnellingen. Van rijrichting wisselen kan met de omkeerschakeling, ook zonder te koppelen. De standaarduitvoering heeft een neerklapbare veiligheidsbeugel; een cabine met airco is als optie te krijgen, vraag ernaar. Je vindt hem bij de Minitractoren, van Iseki.

  • Dual Clutch

    Onder last op- en terugschakelen, 8 keer per groep. 24 versnellingen vooruit en 24 achteruit.

  • 0,7 tot 33,1 km/u

    Met standaard kruipversnellingen. Het dashboard toont de rijsnelheid en het aftakastoerental digitaal.

  • Twee aftakassen

    Achter 540, 750 en 1.000 omw/min. In het midden 1.000, 1.500 en 2.000 omw/min.

  • Hef van 1.270 kg

    Met positiecontrole en trekkrachtregeling. Het aftakasmanagement schakelt de aftakas uit zodra je de hef optilt.

De TG 6407 Dual Clutch in cijfers

26,5 kW nominaal bij 2.600 omw/min, 1.826 cm³
40 pk
versnellingen vooruit en achteruit
24 + 24
hefvermogen
1.270 kg
gewicht
1.525 kg

Wat je aan de TG 6407 Dual Clutch hangt en hoe hij eruitziet

Iseki TG 6407 met cabine en een klepelmaaier achterop op een grasveld

Een klepelmaaier achter

Een klepelmaaier van 140 of 160 cm achter is als optie te krijgen, en een van 160 cm voor. Vraag ernaar in je aanvraag.

Voor een werktuig achter heb je een onafhankelijke aftakas van 540, 750 of 1.000 omw/min. Je schakelt hem elektro-hydraulisch in.

Iseki TG 6407 met cabine in een veld met bloemen, met een blauwe bak achterop

Een bak achterop

De hef tilt 1.270 kg. Er zit een trekhaak voor en achter; een in hoogte regelbare trekhaak is als optie te krijgen.

De hydrauliekpomp levert 52,4 l/min. Je hebt een dubbel kruishendelventiel met 4 aansluitingen in het midden en een dubbel ventiel met 4 aansluitingen achter.

Iseki TG 6407 met cabine, schuin van voren gezien, vrijgesteld op een witte achtergrond

De cabine als optie

De standaarduitvoering heeft een neerklapbare veiligheidsbeugel. Een veiligheidscabine met getinte ruiten, airco en verwarming is als optie te krijgen, met een ruime instap.

Ook toebehoren voor de cabine zijn als optie te krijgen.

Iseki TG 6407 met cabine van opzij gezien, vrijgesteld op een witte achtergrond

De maten van opzij

De wielbasis is 1.770 mm en de lengte 3.195 mm. De hoogte is 2.265 mm op landbouwbanden en 2.200 mm op gazonbanden. Breed is hij 1.440 mm op gazonbanden.

De draaistraal is 3.000 mm niet geremd. De bodemvrijheid is 335 mm op landbouwbanden en 340 mm op gazonbanden.

Minitractor TG 6407 Dual Clutch in beeld

Alle Iseki-minitractoren van 18 tot 70 pk

Past de TG 6407 Dual Clutch bij jouw werk?

  • 40 pk voor je werk

    Wil je meer vermogen met dezelfde Dual Clutch, kijk dan naar de TG 6507 Dual Clutch met 50 pk.

  • Schakelen onder last

    Je schakelt mechanisch, 8 versnellingen per groep. Wil je zonder versnellingen rijden, kijk dan naar een Hydro.

  • Toerental van je werktuig

    Achter 540, 750 en 1.000 omw/min, in het midden 1.000, 1.500 en 2.000 omw/min.

  • Beugel of cabine

    Standaard is de neerklapbare veiligheidsbeugel. De cabine is een aparte uitvoering of een optie, vraag ernaar in je aanvraag.

  • Gewicht en draaistraal

    Hij weegt 1.525 kg en heeft een draaistraal van 3.000 mm niet geremd.

Beoordelingen

Nog geen beoordelingen

Heb je dit product? Vertel anderen hoe het bevalt.

Specificaties Iseki TG 6407 Dual Clutch

Motor

Vermogen40 pk
Nominaal vermogen26,5 kW bij 2.600 omw/min
Cilinderinhoud1.826 cm³
Aantal cilinders3
MotorIseki diesel
KoelingWatergekoeld
BrandstofDiesel
Brandstoftank40 l

Aandrijving en rijden

TransmissieMechanisch met Dual Clutch (8 versnellingen onder last schakelbaar)
Versnellingen24 vooruit, 24 achteruit
Snelheid vooruit0,7 tot 33,1 km/u
Snelheid achteruit0,7 tot 32,1 km/u
Aandrijving4x4
BesturingServo
RemmenNatte schijfremmen in oliebad

Aftakas en hydrauliek

Aftakas achteraan540, 750 en 1.000 omw/min
Midden aftakas1.000, 1.500 en 2.000 omw/min
Pompcapaciteit52,4 l/min
Hefvermogen1.270 kg

Banden

Banden voor8-16 (landbouw)
Banden achter13,6-24 (landbouw) of 355/80D-20 (gazon)

Maten en gewicht

Wielbasis1.770 mm
Bodemvrijheid335 mm (landbouw) of 340 mm (gazon)
Draaistraal (niet geremd)3.000 mm
Totale lengte3.195 mm
Totale breedte1.440 mm (gazon)
Totale hoogte2.265 mm (landbouw) of 2.200 mm (gazon)
Gewicht1.525 kg

Handleidingen en documenten

Offerte, levering en onderhoud

  • Prijs op offerte

    Vraag een offerte aan, dan rekenen we de prijs voor je uit. Wil je een optie erbij, zet die in je aanvraag.

  • Afleveren of ophalen

    De verzendkosten zijn op aanvraag. Ophalen in onze winkel in Baflo is gratis.

  • Onderhoud in Baflo

    Onze werkplaats in Baflo doet het onderhoud en de reparatie van je Iseki.

  • Garantie

    2 jaar wettelijke garantie. Zie Garantie en klachten.

  • Brochure

    De brochure staat bij de documenten op deze pagina.

Vragen en antwoorden (6)

Wat is Dual Clutch?

Met Dual Clutch schakel je onder last op en terug zonder te koppelen. Dat kan 8 keer per groep; de tractor heeft 3 groepen en dus 24 versnellingen.

Hoeveel pk heeft de TG 6407?

40 pk, uit een watergekoelde Iseki-dieselmotor met 3 cilinders en 1.826 cm³.

Kan ik de rijrichting veranderen zonder te koppelen?

Ja, met de omkeerschakeling.

Is er een cabine voor de TG 6407?

Ja, als optie of aparte uitvoering: een veiligheidscabine met getinte ruiten, airco en verwarming. De standaarduitvoering heeft een neerklapbare veiligheidsbeugel.

Wat doet het aftakasmanagement?

Het schakelt de aftakas uit zodra je de hefinrichting optilt.

Welke werktuigen zijn als optie te krijgen?

Een klepelmaaier (achter 140 of 160 cm, voor 160 cm), een frontlader, een fronthefinrichting, een frontaftakas van 2.000 omw/min en een gewichtendrager met frontgewichten.

Staat je vraag er niet bij?

Je krijgt het antwoord per mail. We zetten het ook hier bij het product.

Waarom Iseki

De TG-serie vormt de bovenkant van de Iseki-minitractoren, met modellen van 40 tot 70 pk. De TG 6407 Dual Clutch is daarvan de kleinste, naast de TG 6507 Dual Clutch en Hydro en de TG 6687 Hydro en Mech. Iseki is een Japanse fabrikant van compacte tractoren en maaimachines.

Importeur Vanderhaeghe voert Iseki in Nederland al meer dan 30 jaar in. Dick Norg is officieel Iseki-dealer, en de werkplaats in Baflo doet het onderhoud en de reparatie van je Iseki.

Twijfel je welk model bij je werk past? Bel 0595 - 42 24 02 of stuur een appje.

Minitractor TG 6407 Dual Clutch

Prijs op aanvraag

  • Verzendkosten op aanvraag

Een model kleiner of groter

Binnen Iseki

Vergelijken 0 van 2
Kies er nog 1